komisarenko.kiev.ua

Serhiy Komisarenko

Serhiy Vasylʹovych Komisarenko (Ukrainian: Сергій Васильович Комісаренко; Russian: Сергей Васильевич Комисаренко) born July 9, 1943 in Ufa, Bashkortostan, USSR is a Ukrainian scientist, politician, and diplomat.

Current occupations: Academician-Secretary of the National Academy of Sciences of Ukraine (since 2004); Director, Palladin Institute of Biochemistry (1989-1992 and since 1998); Head, Department of Molecular Immunology, Palladin Institute of Biochemistry (1982-1992, since 1998); Chairman, Commission on Biosafety and Biosecurity at the National Security and Defence Council of   Ukraine (since 2007); President, Ukrainian Biochemical Society (since 1999); President, Ukrainian Biosafety Association (since 2013).

Education: Kyiv Medical Institute with distinction – MD (1960-1966); Department of Mechanics & Mathematics of Kyiv State University (1964-1966); Post graduate course in Biochemistry in the Institute of Biochemistry Kyiv – PhD (1966-1969); Courses on Advanced Immunology in Pasteur Institute in Paris, France (1974-1975); Institute of Molecular Biology and Genetics in Kyiv – DSci. in Molecular Biology and Biochemistry (1989).

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Publicism and interviews

Кандидат на пост президента НАН Украины Сергей Комисаренко.

  • PDF

Личность в науке | Гранит Науки

«Гранит Науки» (The Unbelievable Science)

Кандидат на пост президента НАН Украины Сергей Комисаренко.

Дарья Тарусова|Опубликовано 03.04.2020

Интервью с Сергеем Комисаренко. Часть 1

Last Updated on Sunday, 12 April 2020 17:26

Read more...

АКАДЕМІК. ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР. ДИПЛОМАТ.

  • PDF

Газета “Хрещатик”, № 15 (2026), 1 лютого 2002 року

  • PDF

У Британії поліцейський – “добрий” дядя. А в нас?

Як правоохоронці стоять на сторожі безпеки, прав і свобод громадян у тих державах, що є для нас зразком? На прохання редакції розповісти про це погодився академік Сергій КОМІСАРЕНКО, котрий п’ять з половиною років був Надзвичайним і Повноважним послом України у Великобританії.

 Британське суспільство, тамтешня система правопорядку побудовані таким чином, що майже всі злочини в країні розкривають, а винних обов’язково карають. Не в останню чергу це зумовлено насиченістю відеоспостережною апаратурою. Її встановлюють у барах, ресторанах, магазинах. У лондонському Сіті, який є фінансовим і економічним центром не тільки Сполученого королівства, а й усієї Європи, у такий спосіб контролюють усі вулиці та будинки (такий порядок запровадили після серії терактів, які Ірландська республіканська армія здійснила в цьому бізнесовому серці). Записують навіть уночі. Плівку зберігають певний час. Тепер замість неї використовують чіпи, на котрих можна зафіксувати значно більше інформації. Відеоустаткування постійно дешевшає, стає доступним за ціною і для наших правоохоронців. Воно б істотно підвищило ефективність їхньої роботи.

Read more...

Газета політична, економічна і літературна “РАДА” № 2 (2941) 14 лютого 2002 року

  • PDF

Газета політична, економічна і літературна РАДА

№ 2 (2941) 14 лютого 2002 року

 Пам’ятник Мечникову в Парижі

 Сергій КОМІСАРЕНКО

 Травень 1986. Чорні дні для України. Весь у клопотах по організації в Києві семінар у шведських і фінських фірм, які мають унікальне устаткування для виміру радіоактивності. Незабаром, після закінчення цього семінару, мене запрошують до Франції провести семінар з існуючої проблеми. Питання імунітету людського організму в умовах радіаційного забруднення стало надзвичайно актуальним не тільки для українських учених.

Read more...

Часопис “Політика і Час”, №5, с.14-22, 2001

  • PDF

Часопис “Політика і Час”, №5, с.14-22, 2001

СТЕЖКА В АНТАРКТИДУ

 Наша наука її вже, можна сказати, вторувала. З далекого білого континенту щойно повернулася п'ята наукова експедиція. Причому, як і всі інші, — не з порожніми руками. Британці, мабуть, задоволені, що свого часу подарували дослідну станцію «Фарадей» саме українцям. І що ця «антарктична перлина» прибрала іншу гучну назву — «Академік Вернадський».

Read more...