komisarenko.kiev.ua

 Сергій Васильович Комісаренко (нар. 9 липня 1943, Уфа, Башкортостан) — український науковець, державний і політичний діяч, дипломат. Академік-секретар Відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України, директор і завідувач відділу молекулярної імунології Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України. Дійсний член (академік) Національної академії наук України (імунологія, 1991 р.), дійсний член (академік) Національної академії медичних наук України (імунологія, 1993 р.). Доктор біологічних наук (молекулярна біологія, біохімія), професор (біохімія). Головний редактор наукових часописів «Ukrainian Biochemical Journal» та «Biotechnologia Acta», член редколегій міжнародного журналу «Європа» (Польща) та журналу з імунофармакології (Італія). Голова Комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді Національної безпеки і оборони України.

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
English (United Kingdom)Ukrainian (UA)

Публікації, інтерв’ю

Кандидат на пост президента НАН Украины Сергей Комисаренко.

  • PDF

Личность в науке | Гранит Науки

«Гранит Науки» (The Unbelievable Science)

Кандидат на пост президента НАН Украины Сергей Комисаренко.

Дарья Тарусова|Опубликовано 03.04.2020

Интервью с Сергеем Комисаренко. Часть 1

Останнє оновлення на Неділя, 12 квітня 2020, 17:26

Детальніше...

АКАДЕМІК. ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР. ДИПЛОМАТ.

  • PDF

Газета “Хрещатик”, № 15 (2026), 1 лютого 2002 року

  • PDF

У Британії поліцейський – “добрий” дядя. А в нас?

Як правоохоронці стоять на сторожі безпеки, прав і свобод громадян у тих державах, що є для нас зразком? На прохання редакції розповісти про це погодився академік Сергій КОМІСАРЕНКО, котрий п’ять з половиною років був Надзвичайним і Повноважним послом України у Великобританії.

 Британське суспільство, тамтешня система правопорядку побудовані таким чином, що майже всі злочини в країні розкривають, а винних обов’язково карають. Не в останню чергу це зумовлено насиченістю відеоспостережною апаратурою. Її встановлюють у барах, ресторанах, магазинах. У лондонському Сіті, який є фінансовим і економічним центром не тільки Сполученого королівства, а й усієї Європи, у такий спосіб контролюють усі вулиці та будинки (такий порядок запровадили після серії терактів, які Ірландська республіканська армія здійснила в цьому бізнесовому серці). Записують навіть уночі. Плівку зберігають певний час. Тепер замість неї використовують чіпи, на котрих можна зафіксувати значно більше інформації. Відеоустаткування постійно дешевшає, стає доступним за ціною і для наших правоохоронців. Воно б істотно підвищило ефективність їхньої роботи.

Детальніше...

Газета політична, економічна і літературна “РАДА” № 2 (2941) 14 лютого 2002 року

  • PDF

Газета політична, економічна і літературна РАДА

№ 2 (2941) 14 лютого 2002 року

 Пам’ятник Мечникову в Парижі

 Сергій КОМІСАРЕНКО

 Травень 1986. Чорні дні для України. Весь у клопотах по організації в Києві семінар у шведських і фінських фірм, які мають унікальне устаткування для виміру радіоактивності. Незабаром, після закінчення цього семінару, мене запрошують до Франції провести семінар з існуючої проблеми. Питання імунітету людського організму в умовах радіаційного забруднення стало надзвичайно актуальним не тільки для українських учених.

Детальніше...

Часопис “Політика і Час”, №5, с.14-22, 2001

  • PDF

Часопис “Політика і Час”, №5, с.14-22, 2001

СТЕЖКА В АНТАРКТИДУ

 Наша наука її вже, можна сказати, вторувала. З далекого білого континенту щойно повернулася п'ята наукова експедиція. Причому, як і всі інші, — не з порожніми руками. Британці, мабуть, задоволені, що свого часу подарували дослідну станцію «Фарадей» саме українцям. І що ця «антарктична перлина» прибрала іншу гучну назву — «Академік Вернадський».

Детальніше...